Karolina KinkaiteKAROLINA KINKAITĖ

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija buvo mano antrieji (o gal pirmieji?) namai, kuriuose išreiškiau ir palikau dalį savo laiko, jėgų ir kūrybinių idėjų. Čia visos galimybės, visi langai ir durys gali būti atidaromos, jeigu tik nepristigs ryžto, noro ir motyvacijos veikti. Man to netrūko, todėl būtent ši gimnazija ir bendruomenė davė didžiausią indėlį ir man, tobulinant asmenines, socialines, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo, komunikavimo ir, žinoma, dalykines kompetencijas.

Šioje gimnazijoje būdama mokinių tarybos pirmininke (ir ne tik, nes čia apstu galimybių, veiklų, kuriose galima atsiskleisti ir tobulėti!) turėjau galimybę išbandyti savo jėgas įvairiose srityse, ugdytis organizuotumą, komunikacinius gebėjimus, darbą komandoje ir veikimą bendram visos bendruomenės labui, ir visa tai buvo – savanorystė, ugdanti mane pačią.

Be to, ir mokytojai su skirtingais patarimais parodė man, kas esu, kur turiu eiti toliau, ir ką noriu veikti.
Dar šiandien jaučiu nostalgiją gimnazijai, jos bendruomenei ir norą kiekvieną kartą atsisukus visai bendruomenei padėkoti už suteiktas galimybes, pamokymus ir palaikymą.

Ačiū!

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas