Augmante AlisauskaiteAUGMANTĖ ALIŠAUSKAITĖ

Esu entuziastinga ir net kiek hiperaktyvi pasaulio pilietė.

Baigiau Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją

Finansų studijas baigiau Danijoje Business Academy Aarhus, pusę metų mokiausi Shanghai Jinjiao Univesity. - Grįžusi į Lietuvą su programa „Talentai Lietuvai" pradėjau karjerą el. kanalų srityje. Vėliau pasukau į finansavimo sritį.

Kalbant apie gimnaziją, negaliu nepasidalinti mano karjerai labai stiprų postūmį davusia galimybę pabuvoti mokinių tarybos pirmininke.

Man tai buvo puiki proga išbandyti save koordinuojant komandą, siekiant, jog ji veiktų darniai ir efektyviai. Be to, kadangi visada buvau tarpininkas tarp mokinių ir administracijos, tai ši pozicija taip pat išmokė kantrybės ir nuoseklumo, bei skirtingų nuomonių išklausymo, siekiant atrasti visiems tinkamą kompromisą.

O iš linksmų istorijų tai noriu padėkoti savo klasiokams, kurie niekada nepasiruošdavo literatūros pamokoms, todėl norėdama juos pridengti aš visada siūlydavausi šnekėti. Taip išsiugdžiau gerus viešojo kalbėjimo įgūdžius, kurie itin praverčia dabartiniame mano darbe

Iššūkiai yra mano varomoji jėga

Skatinu savanoriauti!!!

Savanorystė, mano manymu, turėtų tapti visuomenės augimo pagrindu, todėl nuolatos ieškau būdų, kaip galėčiau prie to prisidėti (Baltosios pirštinės, Stiprūs kartu, Talentai Lietuvai fondas, etc.) - 2020 m. per dvi dienas viena dviračiu nuvažiavau iki jūros (~250 km.)

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas