Balandžio 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1-4 klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje - susitikime „Karininko profesija” su generolo Jono Žemaičio  Lietuvos karo akademijos atstovais.

Susitikime,  majoras Jurgis Norvaiša ir kompetencijų vertinimo ir komplektavimo centro renginių ir projektų organizavimo koordinatorė  Laura Krikščiūnaitė,  pristatė mokiniams stojimo į generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją sąlygas, reikalavimus, studijų programas.

Išsamiai papasakojo apie karininko profesiją. Kalbėjo apie karinį rengimą – kasdieninę kario duoną, kylančius iššūkius, fizinį ir psichologinį pasiruošimą.

Mokiniai lektoriams pateikė daugybę įvairių klausimų  į kuriuos labai nuoširdžiai ir išsamiai atsakė susitikimo organizatoriai.

Buvo naudinga, informatyvi, motyvuojanti karjeros ugdymo paskaita.

Gimnazijos informacija.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas