Kovo - balandžio mėnesiais 1-3 klasių gimnazistai nuotoliniu būdu dalyvavo psichologinėje paskaitoje „Šeima, santykiai, meilė”. Paskaitoje mokiniai ir psichologė kalbėjo ir diskutavo, kas yra šeima, kaip kurti gražius tarpusavio santykius šeimoje, kodėl kartais kyla problemos šeimoje, kaip jų išvengti?

Buvo kalbama kaip gimsta romantiški santykiai, kaip juos išlaikyti ir kokios yra penkios meilės kalbos.

Paskaitų metu buvo siekiama parodyti šeimos žmogaus gyvenime ir gerų santykių su aplinka bei savimi pačiu svarbą.

Paskaitos vyko kiekvienai klasei atskirai. Kiekvienoje klasėje mokiniai turėjo įvairių klausimų lektorei į kuriuos atsakymų ieškojo kartu.

Pirmų klasių mergaitėms dar buvo organizuota paskaita „Mergaitė, mergina, moteris”, kurios tikslas  - pamokyti mergaites gerbti ir mylėti save, supažindinti ir normalizuoti kūno pokyčius susijusius su brendimu. Taip pat buvo kalbama kaip kurti pagarba pagrįstus santykius su priešinga lytimi.

Paskaitas vedė psichologė Justina Zelionkaitė Dambrauskaitė.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas