Pavasario atostogoms prabėgus - norime trumpam sugrįžti į magiškajį šventinį laikotarpį.
Šiemet Šv. Velykos mus lepino visų taip išsiilgta šiluma, tad nusprendėme pakviesti gimnazijos bendruomenės narius jas praleisti gryname ore.

,,Nors ir atskirai, tačiau drauge” - tai frazė apibūdinanti šią pavasarišką Velykų dieną. Individualiai ar su šeimomis, mokiniai išėjo į žygį, trumpą pasivaikščiojimą ar pasivažinėjimą dviračiu. Akimirkomis iš to kaip Jiems sekėsi, pasidalino su mumis. Susumavus dalyvavusiųjų įveiktus atstumus turime 52 kilometrus! Tai tik įrodo, jog niūrusis karantinas ne toks jau ir niūrus ar nuobodus, kai atrandame laiko susivienyti ir praleisti laiką turiningai, net jei ir negalime to padaryti būdami vieni šalia kitų.

Raginame ir Jus pasidžiaugti bundančia gamta bei įsileisti pavasariškąjį pozityvą į savo širdis!

Greta Galvanauskaitė
Kazlų Rūdos Kazio riniuas gimnazijos
4b klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininkė
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas