Spalio 18 dieną gimnazistai kartu su mokytojais vyko į Vilnių, kur „Menų spaustuvės“ Kišeninėje salėje stebėjo teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklį „Lietaus žemė“.

 „Lietaus žemė“ - tai biografinės improvizacijos, kurios remiasi rate sėdinčių žmonių gyvenimo istorijomis iš tarpukario ir pokario.  Šis spektaklis vyksta kiek neįprastai: aktoriai sėdi rato viduryje, o žiūrovai susėdę ratu už jų. Vaidinimo metu buvo prieinama prie žiūrovų, jiems rodomos nuotraukos, daiktai, kurie susiję su personažais, papasakojama jų istorija. Tokiu būdu žiūrintysis yra labai arti, pats įsitraukia į veiksmą, tampa spektaklio dalimi.

Stebėdami šį spektaklį kiekvienas iš mūsų, mokytojas ir mokinys, patyrėme pačių įvairiausių jausmų. Mes juokėmės, pykome, bijojome, verkėme. Sulaikyti emocijas buvo išties sunku. Iš salės išėjome kas su šypsena ir nuostaba veiduose, o kas vis dar su ašaromis akyse. Būdami ten mes priartėjome prie to meto įvykių, kuriuos išgyveno mūsų proseneliai ir seneliai, Pajutome tai, ką tuo laikmečiu jautė mūsų Lietuvos žmonės...

Manau, jog šį spektaklį turėtų pamatyti kiekvienas, na o mums jis dar ilgai išliks atmintyje ir širdyse...

Gabija Gervytė II b

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas