Spalio 5 d. visi mokiniai suskubo į gimnaziją su gėlėmis bei palinkėjimais mūsų brangiems mokytojams. Šiemet šventinė diena buvo kitokia nei įprastai. Dėl Covid-19 situacijos abiturientai nežaidė mokyklos,  mokytojai patys vedė trumpintas pamokas, o po jų išvyko į Kėdainius, kur gido draugijoj su įdomiais pasakojimais galėjo grožėtis miesto sienamiesčiu.

Sveikindami mūsų mylimus ir kasdien matomus gimnazijos mokytojus, nepamiršome ir buvusiųjų. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį gražų spalio rytą susirinko į biblioteką šauni grupelė mokinių bei lietuvių kalbos mokytoja Daiva Gražulienė. Pakalbėjo, pasitarė, parašė dar pora sveikinimų ir išvyko  aplankyti, pasveikinti su Mokytojo diena, parodyti, jog jie nėra pamiršti. Kaip ir pernai daugelis mokytojų labai laukė mūsų. Buvo tokių, kurie jau nesitikėjo sulaukti ir labai nustebo pamatę mokyklinį  autobusėlį prie namų, nes galvojo, kad dėl užklupusio Covid-19 viruso jų šiemet neprisimins. Pasitaikė užmiršusių, jog   tas pirmadienis- Mokytojo diena...

Apsidžiaugę gimnazistų apsilankymu, kone visi kvietė užeiti vidun, pabūti kartu. Deja, dėl viruso šiemet tai neįmanoma, todėl sveikinome kiemuose ar laiptinėse, su pirštinėmis bei kaukėmis, laikydamiesi atstumo.  Kai kuriuos išvydome tik per langą, kitų neradome namuose, todėl jiems palikdavome lauktuves ir sveikinimus prie durų ar pašto dėžutėse. Lankydami mokytojus gimnazistai jautėsi dvejopai: iš pradžių šioks toks jaudulys, nes nenorėjo suklysti skaitydami sveikinimus, liūdesys, nes nerado namuose ar matė juos per lango stiklą, tačiau, kai  įsidrąsino, gimnazistus apėmė patys geriausi jausmai. Jų širdys prisipildė šilumos ir jaukumo, kai pamatydavo veiduose plačias šypsenas. Gera matyti, kaip mokytojai pravėrę savo namų duris nustemba išvydę būrelį jaunuolių, kaip jų akys prisipildo laimės ašarų, kaip jie širdingai dėkoja už sveikinimus bei už tai, jog nėra pamiršti. Tokios tikros emocijos sugraudina net pačius gimnazistus...

Džiaugiamės, jog dalyvavom tokioj šaunioj gerumo šventėj! Tikimės, kad ji vyks ir kitais metais, kad mokiniai vėl sveikins buvusius gimnazijos mokytojus, tačiau jau ne per atstumą, o galėdami šiltai ir jaukiai pabendrauti. Gimnazistų nuomone, tai yra pati gražiausia ir šilčiausia akcija, kurią vykdo mūsų, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus, gimnazija. Ji pradžiugina ir mus, gimnazistus, ir mokytojus, kuriuos aplankome, ir mokytoją, kuri metai iš metų mus visus lydi jų sveikinti. Tokia diena sukuria daug gražių atsiminimų, suartina ir moko mus dorumo.

Rugilė Jurgelaitytė III b.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas