Rugsėjo 24 dieną, nuostabią, saulėtą rudenišką dieną, pilietinio – tautinio projekto „100 žingsnių praeitina“ dalyviai išvyko į pirmąją šiais mokslo metais kelionę po Aukštaitiją. Aplankėme Anykščius. Griežionėlių kaime įsikuręs Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių muziejus, knygnešių muziejus, pasitiko mus  ypatingai... Pasirodo mes pirmieji iš Suvalkijos atvykome į šį muziejų. Turėjome puikų laiką – skaitėme lietuviškas uždraustas knygas, graždanką, rašėme žąsies plunksnomis, slėpėme knygas tikroje autentiškoje, vienintelėje išlikusioje Lietuvoje knygų slėptuvėje, dėliojome poezijos posmus – dėliones, būdami „žandarais“, ieškojome paslėptų knygų, vaišinomės arbata ir valgėme pyragus...

Iš Anykščių lajų tako ir bokšto, šv. Mato bažnyčios bokšto grožėjomės vaizdais, miškais ir upėmis, miesto fragmentais ir aplinkiniais kaimais...

Dėkojame vairuotojui Romui Bieliauskui už kantrybę ir kartu su mumis praleistą laiką. O savivaldybės ir gimnazijos administracijoms už suteiktą galimybę praplėsti savo „matymo kampą“...

Projekto vadovės Oksana Janauskienė ir Audronė Pranskevičienė

120191792 2677301365932886 698810927361254304 n

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas