Nors ši rugsėjo pirmoji buvo kitokia nei įprasta, bet visi Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenės nariai džiaugėsi, kad pagaliau yra visi kartu.

„Sveiki visi mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai. Kaip senai nesimatėm, kaip senai nebuvome visi kartu. Vieni kitų labai labai pasiilgom, juk visi kartu gimnazijoje nebuvome susitikę nuo kovo mėnesio!!! Ypatingas rugsėjis. Ypatinga ši diena“- taip  rugsėjo 1-sios renginį pradėjo vedantieji Viltė ir Egidijus.

Mokslo metų pradžią paskelbė ir visiems  sėkmingų, kūrybingų metų linkėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė. Direktorė priminė, kad gyvename neįprastomis sąlygomis, todėl visi turime laikytis visų reikalingų šiam laikotarpiui rekomendacijų. Būkime sveiki ir atsakingi.

Gimnazijos bendruomenę sveikinimo Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška, Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, Kazlų Rūdos parapijos klebonas Renaldas Janušauskas.

Į renginį atskubėjo ir buvusi abiturientė Karolina. Palinkėjusi visiems gerų metų, ji dabartiniams ketvirtokams, perdavė, dėl pavasarį prasidėjusios pandemijos, 72 – antros abiturientų laidos neįteiktą  testamentą.

Renginyje skambėjo gimnazijos mišraus ansamblio atliekama daina „Mūsų dienos kaip šventė“, 73 – čios gimnazijos abiturientų laidos sveikinimai ir atliekama daina.

Su naujų mokslo metų pradžia!
Tegul jie būna įdomūs, kūrybingi, tegul kiekviena mokslo diena dovanoja pažinimo džiaugsmą!
 
Gimnazijos informacija
 

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas