Pasiilgę buvimo kartu, gyvo bendravimo ir veiklų, po ilgokai užsitęsusio karantino, norintieji gimnazistai, antrąją birželio savaitę, susibūrė projekte – dienos stovykloje ,,Praleisk dieną AFIGENAI“. Jaunimą suviliojo dar ir tai, kad stovyklos veiklų organizatorės – dvi mūsų gimnazijoje savanoriaujančios merginos, kurių idėjų įgyvendinimą taip pat stipriai pristabdė karantinas. Qetoo (Sakartvelas) ir Larissa (Ukraina) pasistengė užpildyti savaitę smagiom kūrybinėm, sportinėm ir bendravimo veiklom. Kiekviena diena tapo linksmu nuotykiu, į kurį įsitraukę stovyklos dalyviai demonstravo savo kūrybiškumą, komandinio darbo įgūdžius, lyderystę ir individualius gabumus. Ne tik demonstravo, bet ir naudojosi galimybe juos patobulinti.

Entuziazmo ir įspūdžių tikrai netrūko. Vieniems labai patiko orientacinė diena ,,Pažink savo miestą“, kiti mėgavosi ,,Talentų diena“, kurią vykdėme Kardokų Gamtos mokykloje, drauge su tenykščiais mokiniais, treti džiūgavo galėdami pasireikšti ir atsiskleisti, organizuodami savo paruoštas užduotis paskutiniąją dieną. Šią dieną stovyklautojų gretas papildė gimnazijos mokinių tarybos nariai, nes buvo puiki proga padėkoti savanorėms už nuo spalio mėnesio drauge praleistą laiką, bendradarbiavimą ir įdomias veiklas, ir atsisveikinti, išliekant draugais facebook‘e ir išsaugant gražius prisiminimus.

Projekto vadovė Odeta Pučinskienė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas