Saugokime save ir artimuosius

Visą informaciją galite rasti nuorodoje

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

Skaityti plačiau

Kvietimas Kovo 10 d

2015 m. balandžio mėnesį, per pavasarines mokinių atostogas, savivaldybės mokytojai pirmąsyk rinkosi į metodinę konferenciją-diskusiją „Sėkmingo mokymo (si) link“. Tuomet pranešimus skaitė: N. Surdokienė iš Antanavo pagrindinės mokyklos, R. Akelaitienė iš Plutiškių gimnazijos,  A. Zavistauskas iš Jankų pagrindinės mokyklos, A. Ališauskas iš Valdorfo progimnazijos, V. Staugaitienė ir A. Gudynienė iš Bagotosios pagrindinės mokyklos, I. Karosevičienė ir N. Kulikauskienė iš Kazio Griniaus gimnazijos. Buvo įdomu ir naudinga, tad nuspręsta susitikti kasmet ir kviestis mokytojus iš visų Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų.

Skaityti plačiau

2019 - 2020 m. m. pirmąjį pusmetį labai gerais pažymiais baigė:
 
Gabija Gervytė (1b klasė)
Augustė Sovaitė (4b klasė)
 
2019-2020 m.m. pirmąjį pusmetį labai gerai lankė gimnaziją
(nepraleido nei vienos pamokos):
 
Miglė Skrinskaitė (1c klasė)
Diana Radkevič (4b klasė)
Sveikiname ir didžiuojamės!
 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 59 straipsnio 8 punkto 10 papunkčiu, bendruomenei teikiama svarstyti gimnazijos direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaita.

Pasiūlymus gimnazijos tarybai dėl ataskaitos vertinimo siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2020 m. sausio 31 d.

aktyvi mokyklaNacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino gimnazijos fizinio aktyvumo skatinimo veiklą bei priėmė sprendimą suteikti Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijai aktyvios mokyklos statusą.

Skaityti plačiau

Sausio 13-tą dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai pradėjo pamoka „Laisvė“.

Pirmos pamokos metu mokiniai ir mokytojai prisiminė Sausio 13- tos įvykius, tylos minute pagerbė žuvusiųjų atminimą.

Po to visa gimnazijos bendruomenė , su žvakelėmis rankose, susirinko prie gimnazijos laiptų.

Skaityti plačiau

Sausio 7 d. gimnazijoje lankėsi mūsų buvęs mokinys Mantas Petrošius. Džiugu, kai baigę gimnaziją mokiniai noriai sugrįžta ir dalinasi savo sėkmės istorijomis. Mantas – vienas iš jų.

2015m baigęs Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją, Mantas įstojo į Vilniaus Gedimino technikos universitetą studijuoti termoinžineriją. Būdamas ketvirtame kurse, Mantas pasinaudojo VGTU siūloma galimybe dvigubo diplomo srityje, kai galima įgyti ir VGTU, ir užsienio, šiuo atveju Suomijos, universiteto diplomą. Išvykęs į šią Skandinavijos šalį, mokėsi ir apsigynė ten energetikos bakalauro laipsnį. Ten atliko ir praktiką. Grįžęs į Lietuvą, Mantas užbaigė bakalauro studijas VGTU, na o 2019 m rugpjūty įstojo į Stokholmo Karališkąjį Technologijos universitetą energetikos (sustainable energy) magistro studijas.

Skaityti plačiau

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms- visada malonu suteikti džiaugsmo kitiems žmonėms, todėl,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai ir jų draugai,   gimnazijos bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į tradicinį Kalėdinį vakarą „Aš tikiu Kalėdų stebuklu“.

Atėjusius  į šventinį vakarą pasitiko gimnazijos erdvėse skambanti kalėdinė muzika, viliojantis  kakavos ir kalėdinių sausainių kvapas. Socializacijos projekto „Atrask save“ ( vadovės Ineta Peknerienė, Neringa Matusevičienė) dalyviai visus vaišino pačių  keptais sausainiais ir karštu gėrimu. Mėgaujantis skanumynais, dalyviai apžiūrėjo mokinių kūrybinių darbų parodą (vadovai Oksana Janauskienė, Vytas Aputis).

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai  9“ dalyviai  gruodžio 11 d. popietę išvyko į Birštoną. Šioje išvykoje gimnazistai   ne tik sveikatinosi,  bet ir domėjosi Birštono miesto istorija, ekologija.

Atvykusių į Birštoną gimnazistų, sutartoje vietoje, laukė kalėdiškai papuoštas elektromobilis.

 Vakarėjančiame mieste  kalėdinėmis lemputėmis šviečiantis elektromobilis, o jo viduje skambanti kalėdinė muzika, projekto dalyvius užkrėtė šventiška nuotaika.

Skaityti plačiau

Kiekvienais metais, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, kaip padėką labai gerai besimokantiems, gerai lankantiems gimnaziją, aktyviems įvairiose veiklose, konkursų, olimpiadų prizininkams, organizuoja paskatinamąją kelionę.

Šiais metais gimnazistai vyko į Kauną, kur dalyvavo dviejose edukacijose: istorinėje edukacijoje „Pabėgimas iš IX forto“ ir meninėje edukacijoje „Ebru menas“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas