Informuojame, kad lapkričio mėn. 16-20 d. II. III ir IV klasės dirba nuotoliniu būdu.

I gimnazijos mokiniams lapkričio 17-20 d. organizuojamas Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas.

Gimnazijos administracija

SVARBU! UGDYMAS KARANTINO METU

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija užtikrinant sklandų ugdymo proceso vykdymą nuo 2020 m. lapkričio 9 d. pradeda taikyti mišriojo mokymo būdą.

Mišrusis mokymas – tai nuosekliai derinamas kasdienis kontaktinis (50 proc.) ir nuotolinis (50 proc.) mokymosi būdai (viena savaitė kasdienis kontaktinis ugdymas, kita savaitė – nuotolinis ugdymas).

Numatomas toks grafikas (iki Kalėdinių atostogų):

Lapkričio 9–13 d.                      1–4 gimnazijos klasių mokiniai mokosi įprastu būdu;
 
Lapkričio 16–20 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
 
Lapkričio 23–27 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
 
Lapkričio 30–gruodžio 4 d.        1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
 
Gruodžio 7–11 d.                      1–2 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
 
Gruodžio 14–18 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;

Šiuo laikotarpiu bus atsižvelgta į epidemiologinę situaciją šalyje ir savivaldybėje ir ugdymo procesas bus koreguojamas. Pagerėjus situacijai bus atnaujintas įprastas ugdymo procesas arba pablogėjus situacijai bus vykdomas 100 proc. nuotolinis ugdymas.

Neformalus vaikų švietimas

Nuo 2020 m. lapkričio 9 d.  neformalusis vaikų švietimas  gimnazijoje  vyks nuotoliniu būdu, išskyrus tuos atvejus, kai mokytojas (a)  dirba su vienu mokiniu arba 5 mokinių grupe, kai mokiniams  užtikrinama 10m2 vienam besimokančiam.

Neformaliojo švietimo užsiėmimai gali būti organizuojami lauke.

Vykdant neformaliojo švietimo užsiėmimus kasdieniu kontaktiniu būdu, turi  būti laikomasi saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos saugos ir higienos sąlygų.

P. S. Gimnaziją lankyti gali tik sveiki mokiniai. Į gimnaziją draudžiama atvykti mokiniams, kuriems privaloma izoliacija ar pasireiškia karščiavimas (37,3 ºC ir daugiau), ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Būkite saugūs, sveiki ir atsakingi.

Gimnazijos administracija  

Gaivų spalio 28 - osios rytą gimnazijos projekto gabiems ir talentingiems “Nuo teorijos iki praktikos” nariai pradėjome Dubravos rezervatinėje apyrubėje. Terminu „rezervatinė apyrubė“ apibrėžiamas nedidelio ploto gamtinis arba kultūrinis rezervatas, kurio apsaugai ir priežiūrai nėra steigiama direkcija. Dubravos rezervatinė apyrubė – vienintelė Lietuvoje. Ji apima 120 ha plotą. Lankytojams nutiestas 1, 9 km ilgio pažintinis takas su informacinėmis lentomis ir poilsio aikštele pabaigoje. edukatorius mums aprodė rezervatą ir papasakojo gausybę įdomių dalykų apie Lietuvos gamtą. Sužinojome, kaip įvairios rūšys gyvena kartu (simbiozė, parazitavimas), iš supuvusių medžių išauga nauji ūgliai. Medžiai stresuodami leidžia sakus, be to, jais ir fitoncidais jie ginasi nuo kenkėjų (kinivarpos ir t.t.). Išsiaškinome, kaip iš žemapelkės susidaro aukštapelkė (kurią pamatėme savo akimis) ir kt. Taigi, per ekskursiją įgijome naujų praktinių žinių ir įtvirtinome senas.

Skaityti plačiau

Spalio 18 dieną gimnazistai kartu su mokytojais vyko į Vilnių, kur „Menų spaustuvės“ Kišeninėje salėje stebėjo teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklį „Lietaus žemė“.

 „Lietaus žemė“ - tai biografinės improvizacijos, kurios remiasi rate sėdinčių žmonių gyvenimo istorijomis iš tarpukario ir pokario.  Šis spektaklis vyksta kiek neįprastai: aktoriai sėdi rato viduryje, o žiūrovai susėdę ratu už jų. Vaidinimo metu buvo prieinama prie žiūrovų, jiems rodomos nuotraukos, daiktai, kurie susiję su personažais, papasakojama jų istorija. Tokiu būdu žiūrintysis yra labai arti, pats įsitraukia į veiksmą, tampa spektaklio dalimi.

Skaityti plačiau

Spalio 22 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto gabiems ir talentingiems mokiniams „Nuo teorijos iki praktikos“ dalyviai, kartu su chemijos mokytoja metodininke Laima Pečiuliene,  vykome į Kauno tvirtovės VII fortą. Čia, išklausę saugaus elgesio instruktažą, atlikome eksperimentinį darbą ,,Nuo rūdos iki rūdžių“. Prisiminėme, kokiuose junginiuose randami metalai, jų gavimą, aktyvumą, laidumą, būseną, chemines ir fizikines savybes. Savarankiškai jungėme uždaras elektros grandines ir tikrinom ar metalai tikrai laidūs elektrai. Taip pat stebėjome natrio ir vandens sąveiką. Pjaustėme natrį su plastikiniu peiliu! Stebėjome, kaip šaukštelis iš galio ištirpsta arbatoje. Įdomiausia buvo, kai paprastus aliumininius euro centus ,,pavertėme“ sidabriniais ir auksiniais ( tokius parsivežėme namo).

Skaityti plačiau

SVARBI INFORMACIJA
MOKINIAMS, JŲ TĖVAMS IR MOKYTOJAMS

Vyriausybės nutarimu dėl COVID-19 viruso plitimo mažinimo, skelbiama dviejų savaičių trukmės kontaktinio ugdymo pauzė:
1.Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki spalio 30 d. – mokinių rudens atostogos.
2.Nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki lapkričio 6 d. vykdomas nuotolinis mokymas. Mokymosi medžiaga, užduotys ir visos mokymuisi reikalingos nuorodos pateikiamos per El. dienyną „Mano dienynas“.
3.Nuo 2020 m. lapkričio 9 d. gimnazija planuoja dirbti įprastai kontaktiniu būdu pagal nustatytus saugumo reikalavimus.

Kilus bet kokiam klausimui ar problemai, prašome kreiptis darbo dienomis:
raštinės tel. 8 343 68 029;
direktoriaus tel. 8 343 68 030;
direktoriaus pavaduotojų tel. 8 343 95 139;
psichologo ir socialinio pedagogo tel. 8 343 95 432;
el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ,
per El. dienyną „Mano dienynas“ arba tiesiogiai į direktorių mob. tel. 8 612 31 460.

Spalio 5 d. visi mokiniai suskubo į gimnaziją su gėlėmis bei palinkėjimais mūsų brangiems mokytojams. Šiemet šventinė diena buvo kitokia nei įprastai. Dėl Covid-19 situacijos abiturientai nežaidė mokyklos,  mokytojai patys vedė trumpintas pamokas, o po jų išvyko į Kėdainius, kur gido draugijoj su įdomiais pasakojimais galėjo grožėtis miesto sienamiesčiu.

Skaityti plačiau

Toliau įgyvendinant projektą „Kurk, judėk, tobulėk“, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenės nariams buvo organizuota turizmo diena, skirta pasaulinei turizmo dienai paminėti. Kartu buvo minima ir Europos kalbų diena.

Gražų, saulėtą rugsėjo 25 d. rytą,  mokiniai ir mokytojai  pradėjo rytine mankšta prie gimnazijos centrinių laiptų. Smagiai pasimankštinę, išklausę saugos instruktažo, bendruomenės nariai,  išsirikiavo gimnazijos take ir iškeliavo į stovyklavietę prie „vokiškų kalnų“.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 24 dieną, nuostabią, saulėtą rudenišką dieną, pilietinio – tautinio projekto „100 žingsnių praeitina“ dalyviai išvyko į pirmąją šiais mokslo metais kelionę po Aukštaitiją. Aplankėme Anykščius. Griežionėlių kaime įsikuręs Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių muziejus, knygnešių muziejus, pasitiko mus  ypatingai... Pasirodo mes pirmieji iš Suvalkijos atvykome į šį muziejų. Turėjome puikų laiką – skaitėme lietuviškas uždraustas knygas, graždanką, rašėme žąsies plunksnomis, slėpėme knygas tikroje autentiškoje, vienintelėje išlikusioje Lietuvoje knygų slėptuvėje, dėliojome poezijos posmus – dėliones, būdami „žandarais“, ieškojome paslėptų knygų, vaišinomės arbata ir valgėme pyragus...

Skaityti plačiau

2020m. rugsėjo 18 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos šešiolika gabių ir talentingų, projekto ,,Nuo teorijos iki praktikos“ trečių klasių dalyviai, vykome į mokslo festivalį ,,Erdvėlaivis Žemė, kuris vyko KTU cheminės technologijos fakultete. Laboratorijose stebėjome, ką galima pamatyti vandens laše, moderniais prietaisais stebėjome oro, kuriuo kvėpuojame sudėtį, mikroskopais tyrėme ar uodo koja yra storesnė už žmogaus plauką. Taip pat, savarankiškai iš vaistinių augalų išskyrėme antioksidantus ir netgi rentgeno prietaisais ištyrėme skirtingas chemines medžiagas. Domėjomės ir įsitraukėme į diskusijas su srities specialistais, savanoriais, kurie liko nustebinti mūsų puikiomis žiniomis. Įsijautę į tikrų mokslininkų vaidmenį, net nepajutome kaip greitai prabėgo mūsų laikas, skirtas pagilinti gamtos mokslų teorines žinias, kurias išmokome gimnazijoje.

Skaityti plačiau

Įgyvendinant projektą „Kurk, judėk tobulėk‘, rugsėjo 25d.,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje organizuojama turizmo diena.

     Programa

 1. 9.00 val.  –  visi mokiniai ir mokytojai renkasi prie gimnazijos centrinių laiptų. (apranga sportinė, laisvalaikio). Rytinis pasisveikinimas/mankšta. Saugaus elgesio instruktažas.
 2. 9.15 – 10.00 val.  - žygis pėsčiomis į Kazlų Rūdos pažintinį taką. Atėjimas į stovyklavietę prie „vokiškų kalnų“.
 3. 10.00 val. – laužo kūrimas. Turistinių pietų ruošimas.
 4. 10.00 - 10.30 – kiekvienos klasės stovyklavietės įsirengimas/įsikūrimas (stovyklavietės įsirengimas pagal turistinius reikalavimus, tvarios gamtos saugojimas). Skanduotės pagal duotus raktinius žodžius sukūrimas. Trumpas stovyklavietės pristatymo paruošimas iki 2 min.
 5. 10. 30 - 11.00 -  stovyklavietės įrengimo, stovyklavietės ir skanduotės  pristatymo vertinimas.
 6. 10.30 - 11.00 val.  – europos kalbų dienos paminėjimas. Pateiktų užduočių atlikimas.
 7. 11.10 – 11.45 -  iššūkio užduoties „klasė – klasei“, atlikimas.
 8. 11. 45 – 12.30 –  sportinės, turistinės rungtys.
 9. 12.30 val. – 13.15 val.  -  turistiniai pietūs.
 10. 13.15 – 13.30 val. -  dienos refleksija. Nugalėtojų apdovanojimai.
 11. 13.30 – 14.00 val. – grįžimas prie gimnazijos. 

Užsiėmimo metu dalyviai laikosi saugaus atstumo, saugaus elgesio reikalavimų kelyje, gamtoje.

Po užsiėmimo kiekviena klasė sutvarko stovyklavietės vietą.

Mokiniai gali turėti su savimi vandens, užkandžių.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas