2012 m. gegužės 3 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko civilinės saugos pratybos. Tema „Gaisras gimnazijoje“.

Pratybas stebėjo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos ir Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos atstovai.

Skaityti plačiau

Gimnazija siūlo  modulius,  projektus, neformaliojo  švietimo programas (būrelius)  mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui.

Skaityti plačiau

Gimnazija didžiuojasi Kazlų Rūdą garsinančiais mokslininkais, menininkais. Kaip žinia, kiekvienas profesorius ateina iš mokyklos suolo. Ten jis renka gerus pažymius, skina laurus konkursuose bei olimpiadose... Šiųmečiai „Protų mūšio“ dalyviai ir nugalėtojai šiandien dar čia, o poryt gal „Ateities lyderiuose“ varžysis. Protingų gimnazistų daug, net 16 pirmą pusmetį baigė labai gerai. Pusė pirmūnų  ryžosi burtis į komandas ir susikauti dėl gudriausiųjų titulo. Taigi keturios komandos po keturis narius sėdosi prie stalų.

Skaityti plačiau

Gimnazijoje įsibėgėja Tėvų savaitei skirtų renginių maratonas. Į pamokas po pamokų ketvirtadienio pavakare rinkosi abiturientai kartu su tėveliais, mūsų gimnazijos auklėtiniais. Kai prie vieno stalo atsisėdo išmintis ir jaunystė, patirtis ir išradingumas, visos užduotys buvo nesunkiai įveikiamos, klausimai įkandami, puiki nuotaika liejosi per kraštus. Noras atsakinėti sprogdino balionus, skanūs pažymiai aktyvino smegenų veiklą, gyva muzika ir gražus laikas praleistas puikiausiam tėvelių ir jų vaikų sode.  Juk tikrai obuolys nuo obels netoli rieda...

Skaityti plačiau

Tėvų dienos gimnazijoje prasidėjo.

Prasidėjo jos sportinėmis varžybomis ir meninės kūrybos valanda „Erdvės“.

Tiesa, nedaug buvo tėvelių ir jų vaikų, bet tiems kas atvyko buvo gera.

Vieni šluostėsi prakaitą po tinklinio varžybų ir  buvo kupini gerų emocijų.

Skaityti plačiau

Sovietų vykdyti masiniai trėmimai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos yra tarp liūdniausių įvykių Baltijos šalių istorijoje.

Vienas iš didžiausių trėmimų  buvo vykdomas 1949-ųjų kovo pabaigoje. Sovietų Sąjungos saugumo tarnybos pradėjo operaciją kodiniu pavadinimu „Priboj“(„Bangų mūša“), kurios metu iš trijų Baltijos šalių buvo ištremta apie 94 tūkstančiai žmonių. Istorikai šią Baltijos valstybių žmonių tragediją vadina kovo trėmimais. Šios operacijos metu iš Lietuvos buvo ištremta daugiau nei 30 000 Lietuvos gyventojų, kurių daugumą sudarė moterys ir vaikai.

Skaityti plačiau

Tiek šypsenų ir džiaugsmo kaip penktadienio vidurdienį gimnazijos kiemas seniai nematė. Aktyvesnis nei įprasta judėjimas prasidėjo gerokai anksčiau...

Kazlų Rūdos švietimo įstaigos sumanė, kad užtenka Kovo – 11 –tąją  švęsti visiems skyrium,-  miestelio jaunimas tokią svarbią dieną turi būti kartu.

Skaityti plačiau

Konkursų bei olimpiadų vajus gimnazijos ir savivaldybės mastu kartu su žiema ir prasidėjo , ir pasibaigė, o įsibėgėjant pavasariui pasileidžia gimnazijos jaunimas savo žinių, talentų ir gebėjimų matuoti bei sverti pagal didesnį –apskrities, regiono ar visos Lietuvos- matą. Turime jau ir pirmąsias pergales- džiaugiamės puikiu antros klasės gimnazisto Manto Vaivados pasirodymu Meninio skaitymo konkurse, įvykusiame kovo trečią dieną Jurbarke. Nežinantiems tebus pranešta, kad  užimta antroji vieta tarp trečdalio geriausių visos Lietuvos devintų- dvyliktų klasių skaitovų.  

Skaityti plačiau

P1090480Gimnazistai mėgsta linksmintis, yra gabūs kalboms, o ir amžius yra pats tas,  kai meilė, pirmoji, antroji ar trečioji, dažna viešnia jaunoje širdyje. Valentino dienai skirtas humanitarinių mokslų metodinės grupės organizuotas projektas „Dainuojam meilę“, kuriame dalyvavo visi pirmų-ketvirtų klasių mokiniai, sulaukė didžiulio susidomėjimo ir, aišku, pasisekimo. Be sumanių mokytojų paakinimo vargu ar būtų prisirinkusi kupina salė žiūrovų ir toks  gausus būrys rusiškai, vokiškai, angliškai jausmus laistančių dainorėlių. Ne tik dainuojama buvo, bet ir demonstruojamos skaidrės su iškilių asmenybių žodžiais  apie meilę, plevenančiais rasotų rožių, raudonų rožių fone, skambėjo įvairiakalbiai prisipažinimai meilėje, pagerbta dainininke Whitney Houston. 

Skaityti plačiau

Sausio 13 – osios rytą pirmos pamokos metu  gimnazistai tylos minute pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę, uždegė atminimo žvakeles.

12 val. visa gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Kultūros centro organizuotos pilietinės akcijos „Atminties takas“.

Gimnazijos fojė visą dieną degė atminimo žvakelė. Ant raudono popieriaus lapo užrašytos Sausio – 13 – ąją  žuvusių  pavardės mums visiems kalbėjo - mes turime branginti LAISVĘ, didžiuotis savo valstybe ir kasdieną ją kurti.

 

Gimnazistai

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas