Ką man reiškia Sausio 13-ta ?
Sausio 13-osios įvykiuose aš nedalyvavau, nes dar nebuvau net gimusi. Tačiau, ši diena yra labai svarbi, nes tuo metu gyveno mano tėvai ir seneliai. Jie kovojo už tai, kad dabar galėtume nevaržomi pildyti savo svajones, siekti užsibrėžtų tikslų. Turime vertinti tai ką paaukojo tie žmonės už tokį gyvenimą, kurį gyvename dabar. Apie šią dieną savo asmeniniais išgyvenimais su manimi dalijosi mano tėvai, didelę įtaką padarė mokykloje kasmet minimas šis svarbus įvykis. Aš esu labai dėkinga tiems žmonėms, kurie tuo sudėtingu metu buvo ten ir gynė mus!
Viltė
 

Skaityti plačiau

„Giliai tikiu Lietuvių tautos amžinybe... gerovės galima pasiekti tik demokratinėje Lietuvos Respublikoje“
( Iš Prezidento Kazio Griniaus testamento)

Kazys Grinius  – gydytojas, varpininkas, Steigiamojo, I, II ir III Seimų narys, ministras pirmininkas, politinis veikėjas,  trečiasis Lietuvos Respublikos Prezidentas.

Viena ryškiausių 19 a. pabaigos - 20 a.  amžiaus asmenybių,  dėjusi  pamatus  demokratinės Lietuvos valstybės kūrimui.

Antro pasaulinio karo metais  Kazys Griniaus su šeima pasitraukė į Vakarus.  Miršta Čikagoje 1950 m.

Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę vienas po kito sekė įvykiai atkuriantys ir pagerbiantys lietuvių  tautos istoriją, iškilių asmenybių gyvenimą, veiklą ir darbus.

Skaityti plačiau

Su gražiausiomis metų šventėmis visus sveikina gimnazistai.
 
Video Ernestos Vaitkevičiūtės
 

Pajuskime gražiausių metų švenčių dvelksmą, pasigrožėję, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus

gimnazijos 2-tų klasių gimnazistų, technologijų pamokų metu sukurtais kūrybiniais
darbais.
Šviesaus, džiaugsmingo ir šilto šv. Kalėdų stebuklo!

Oksana Janauskienė,
technologijų mokytoja metodininkė

Skaityti plačiau

Kviečiame apsilankyti  virtualioje Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1-3 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje.

Darbai atlikti  nuotolinio mokymosi metu.

Skaityti plačiau

Lapkričio 21 d. (šeštadienį) mūsų gimnazija dalyvavo tarptautinėje švietimo įstaigų konferencijoje, kurioje buvo dalijamasi nuotolinio mokymo(si) patirtimis, iššūkiais, problemomis ir jų sprendimo būdais. Renginys vyko virtualioje erdvėje, jį organizavo tarptautinės organizacijos KEY CONSULTING biuras Sakartvele (Gruzija).

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją atstovavo ir pranešimą skaitė anglų kalbos mokytoja Elvyra Rubakha ir teatro bei etikos mokytoja Odeta Pučinskienė. Nuo gimnazijos taip pat prisijungė, neseniai savanorišką veiklą mūsų mokykloje pradėjusi, Tamo Kakriashvili iš Sakartvelo.

Skaityti plačiau

Prastėjant epidemiologinei situacijai šalyje ir savivaldybėje 2020 m. lapkričio 23–27 d. ugdymas visoms klasėms vykdomas nuotoliniu būdu.

Ketvirtų gimnazijos klasių mokiniams (pagal sąrašą) 2020 m. lapkričio 24 ir lapkričio 25 d. gimnazijoje vykdomas tiriamasis elektroninis testavimas iš matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros (pamokos tomis dienomis nevykdomos). Detalesnė informacija apie testavimą bus pateikta atskirai.

Gimnazijos administracija

Pernai metais projekto gabiems ir talentingiems “Nuo teorijos iki praktikos” nariai – geografai dalyvavome Tarptautiniame GIS dienos paminėjime, kuris pirmą kartą vyko VDU Žemės ūkio akademijoje. Ten pirmą kartą daugiau išgirdome apie GIS, dalyvavome viktorinoje, valgėme GIS tortą, buvo smagu. Buvo užmegztas draugiškas bendradarbiavimas su šios aukštosios mokyklos dėstytojais, kūrėme planus apie praktinius užsiėmimus, bet jau pavasarį visus mūsų norus sumaišė karantinas. Teko planus dėl užsiėmimų nukelti geresniems laikams. Suteikė vilties tai, kad aukštoji mokykla sutiko būti mūsų projekto gabiems ir talentingiems “Nuo teorijos iki praktikos” socialiniais partneriais kitiems mokslo metams.
Kadangi situacija ir šiais mokslo metais sudėtinga, nuvykti į VDU Žemės ūkio akademiją nepavyko, tai lekt. dr. Daiva Tiškutė-Memgaudienė sutiko pravesti paskaitą-praktikumą “Nuo nuotraukos iki žemėlapio” nuotoliniu būdu. Užsiėmime dalyvavo 14 mokinių, kiekvienas iš savo namų.
Dalia Valė Petraitienė, geografijos mokytoja

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas