Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui, siūlo modulių, projektų, pasirenkamųjų dalykų, neformaliojo švietimo (būrelių) programas.

PASIŪLA 2021-2022 m. m.

Viktorija PečiulytėVIKTORIJA PEČIULYTĖ

Sveiki, aš Viktorija ir man yra 25 metai. Šiuo metu dirbu marketingo srityje, 5 žvaigždučių viešbutyje Škotijos sostinėje Edinburge.

Mano darbas yra labai kūrybiškas ir tiesiogiai susijęs su fotografija, straipsnių rašymu žurnalams bei tekstų redagavimu, interviu ėmimu, grafiniu dizainu. Visi šie dalykai man visada kėlė didelį susižavėjimą dar mokykloje, ir manau, kad būtent gimnazija lėmė mano darbą šioje srityje.

Aš ypatingai mėgdavau lietuvių kalbos, teatro ir anglų kalbos pamokas, nes atrasdavau jose daug kūrybinės laisvės ir įkvėpimo. Ypač mėgdavau rašyti rašinius lietuvių ir anglų kalbomis, mano pati mėgstamiausia dalis būdavo atsiimti ištaisytus darbus, nes būdavo be galo smalsu, ką galėjau geriau parašyti ir kaip mokytojos interpretavo mano mintis. Teatro pamokų man niekada nebūdavo gana, pamenu, kad visą savaitę laukdavau trečiadienio, nes būtent tą dieną vykdavo teatras, kur žaisdavom, mokėmės, vaidinom ir diskutavom.

Skaityti plačiau

Mantas Petrošius MANTAS PETROŠIUS

Pasirinkau Pastatų Energetiką VGTU, tada teko pastudijuoti metus Suomijos Pietryčių tiksliųjų mokslų universitete , apsigyniau ten bakalaurą, grįžau į Lietuvą, padirbėjau Caverion įmonėje, o tada pakėliau sparnus magistrui Švedijoje. Vis dar studijuoju KTH Royal Institute of Technology (Karališkasis technologijos institutas),.

Vasarą man labai pasisekė - nukonkuravau virš 100 aplikacijų ir gavau Thermal Engineer (termoinžinieriaus) poziciją Northvolt'e. Šiuo metu rašau magistro darbą .

Žinoma, gimnazija man davė daug.

Susidėjau pagrindus ateities specialybei, sutikau daug nuostabių žmonių, kurie padėjo man vystytis, atrasti, pažinti ir išbandyti save, patobulinti bendravimo manieras, išugdyti vertybes, stiprų charakterį dirbti ir pakentėti, sportuoti ir pasilinksminti.

Skaityti plačiau

Kokia pamoka nei kontaktiniu, nei nuotoliniu būdu nėra įsimintina be praktinio darbo? Žinoma, chemija. Todėl gegužės 31d. mokytoja Laima Pečiulienė sukvietė mus, A kursu chemijos besimokančius trečiokus, į lauko klasę.

Tyrėme įvairiausių organinių junginių savybes, neutralizaciją, degumą, nustatinėjome jų pH. Itin įdomu buvo eksperimentuoti su maistinėmis medžiagomis: krakmolu, sacharoze, gliukoze, baltymais, actu. Kiekviena turi savo kokybines reakcijas.

Skaityti plačiau

DIANA ŽUKAUSKAITĖDiana Žukauskaitė

Baigiau studijas KTU (žmogiškuosiuose ištekliuose), mokausi VDU magistrą (verslas ir antreprenerystė).

Tikiu viso gyvenimo mokymusi, todėl nuolatos mokausi - virtualiuose kursuose, Mindvalley bendruomenėje, knygose, iš praeities ir iš kitų žmonių. Šiuo metu gyvenu Bonoje, Vokietijoje, kur dirbu didžiausioje logistinėje įmonėje - Deutche Post DHL.

Aš nuoširdžiai džiaugiuosi savo gimnazija!

Visada jaučiau tiek daug palaikymo ir tikėjimo manimi!

Bet svarbiausia patirtys, kurias turėjau ten, formavo tiek daug mano įgūdžių ir vertybių! Bet aš niekada nelaukiau, kol man kas nors tai atneš ar įkalbins mokytis. Buvau neatsiejama dalis vos ne kiekvieno renginio gimnazijoje - nuo madų šou, karnavalo, istorinių datų paminėjimų iki pačių renginio kūrimo.

Skaityti plačiau

Karolina KinkaiteKAROLINA KINKAITĖ

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija buvo mano antrieji (o gal pirmieji?) namai, kuriuose išreiškiau ir palikau dalį savo laiko, jėgų ir kūrybinių idėjų. Čia visos galimybės, visi langai ir durys gali būti atidaromos, jeigu tik nepristigs ryžto, noro ir motyvacijos veikti. Man to netrūko, todėl būtent ši gimnazija ir bendruomenė davė didžiausią indėlį ir man, tobulinant asmenines, socialines, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo, komunikavimo ir, žinoma, dalykines kompetencijas.

Skaityti plačiau

Augmante AlisauskaiteAUGMANTĖ ALIŠAUSKAITĖ

Esu entuziastinga ir net kiek hiperaktyvi pasaulio pilietė.

Baigiau Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją

Finansų studijas baigiau Danijoje Business Academy Aarhus, pusę metų mokiausi Shanghai Jinjiao Univesity. - Grįžusi į Lietuvą su programa „Talentai Lietuvai" pradėjau karjerą el. kanalų srityje. Vėliau pasukau į finansavimo sritį.

Skaityti plačiau

Gegužės 14 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 4-tų klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje psichologinėje paskaitoje „Streso valdymas ir sėkmingas mokymasis". 

Paskaitą  vedė psichologė Agnė Jaselskienė.

Paskaitoje lektorė su mokiniais kalbėjo, iš kur kyla stresas, kas jį sukelia, kaip jį įveikti?  Lektorė pateikė 15 patarimų, kaip valdyti stresą, sėkmingai mokytis. Ji pabrėžė disciplinos svarbą, veiklos planavimą, fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, požiūrį į save ir aplinką.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas