Gimnazistai – LKL čempionato rungtynėse

Gegužės 10 d. beveik 40 gimnazistų kartu su mokytoju Nerimantu Diliausku lankėsi Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur stebėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“.

Rungtynės baigėsi Kauno „Žalgirio“ pergale rezultatu 87:70. Gimnazistai turėjo galimybę gyvai stebėti profesionalų krepšinį, palaikyti Kauno komandą ir patirti daug gerų emocijų.

Dėkojame asociacijai „Jaunoji Sūduva“ už suteiktą galimybę apsilankyti Kauno „Žalgirio“ arenoje ir stebėti LKL čempionato rungtynes.

Skip to content