Žemės diena gimnazijoje: „Gamta – visų namai: Žalioji odisėja STEAM pasaulyje“

Kovo 26 d. gimnazijoje vyko Žemės dienos minėjimas „Gamta – visų namai: Žalioji odisėja STEAM pasaulyje“, subūręs gimnazistus ir gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos aštuntokų tikslinę grupę aktyviai, kūrybiškai ir prasmingai veiklai. Renginį vedė IV klasės gimnazistės Smiltė Jakubėnaitė ir Guoda Žemininkaitė.

Šventė prasidėjo filmuko apie tvarumą peržiūra, kurį sukūrė IIIa klasės gimnazistė Miglė Kazakevičiūtė. Vėliau mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurioje pasitikrino savo žinias, varžėsi komandose, o jų pasirodymus vertino IV klasės gimnazistai Tonis, Paulius, Karina, Ugnė ir Kornelija.

Aktyvumo netrūko ir atliekant fizines užduotis – dalyviai įsitraukė į veiklas, pareikalavusias judrumo ir koordinacijos. Komandų kapitonai taip pat demonstravo greitą mąstymą: per trumpą laiką turėjo sugalvoti kuo daugiau žodžių, susijusių su mokomaisiais dalykais. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai pasirodė VII komanda, iškovojusi 1 vietą.

Žemės dienos minėjimas ne tik suteikė naujų žinių, bet ir skatino bendradarbiavimą, kūrybiškumą bei priminė apie kiekvieno atsakomybę už mus supančią aplinką.

Minėjimą organizavo mokytojai Jurgita Tiškevičienė, Rita Martinkienė, Oksana Janauskienė, Laima Pečiulienė, Nerimantas Diliauskas, Gitana Dabrilaitė-Kudžmienė, Dalė-Valė Petraitienė ir Gintaras Langas.

Skip to content