Gegužės 27 dieną Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Bagotosios mokykloje buvo įteikti diplomai, pažymėjimai mokiniams, dalyvavusiems edukacinio konkurso „Olympis 2026“ pavasario sesijoje.
Sveikiname puikiai pasirodžiusius dalyvius – Matą Mincevičių (3 kl.), Augustą Kiškionį (3 kl.), Domą Rimšą (3 kl.) ir Eglę Dūdonytę (priešmokyklinio ugdymo grupė).
Dėkojame mokytojai Vidai Meiluvienei, paskatinusią vaikus dalyvauti ir pasitikrinti žinias.




