Apdovanoti pavasario sesijos „Olympis 2026“ dalyviai

Gegužės 27 dieną Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Bagotosios mokykloje buvo įteikti diplomai, pažymėjimai mokiniams, dalyvavusiems edukacinio konkurso „Olympis 2026“ pavasario sesijoje.

Sveikiname puikiai pasirodžiusius dalyvius – Matą Mincevičių (3 kl.), Augustą Kiškionį (3 kl.), Domą Rimšą (3 kl.) ir Eglę Dūdonytę (priešmokyklinio ugdymo grupė).

Dėkojame mokytojai Vidai Meiluvienei, paskatinusią vaikus dalyvauti ir pasitikrinti žinias.

Skip to content