Lapkričio 21 d. (šeštadienį) mūsų gimnazija dalyvavo tarptautinėje švietimo įstaigų konferencijoje, kurioje buvo dalijamasi nuotolinio mokymo(si) patirtimis, iššūkiais, problemomis ir jų sprendimo būdais. Renginys vyko virtualioje erdvėje, jį organizavo tarptautinės organizacijos KEY CONSULTING biuras Sakartvele (Gruzija).

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją atstovavo ir pranešimą skaitė anglų kalbos mokytoja Elvyra Rubakha ir teatro bei etikos mokytoja Odeta Pučinskienė. Nuo gimnazijos taip pat prisijungė, neseniai savanorišką veiklą mūsų mokykloje pradėjusi, Tamo Kakriashvili iš Sakartvelo.

Konferencijoje patirtimis dalijosi Sakartvelo, Austrijos ir Lietuvos švietimo įstaigų atstovai.

Pristatę mūsų gimnaziją sulaukėme labai daug klausimų apie problemas, su kuriomis susiduria Lietuvos švietimo įstaigos šiuo pandemijos laikotarpiu.

Konferencijoje girdėti pranešimai ir diskusijos leido suprasti, kad iššūkiai, kurie kyla mokantis nuotoliniu būdu, įvairiose šalyse yra labai panašūs. Skiriasi tik kai kurie jų sprendimo būdai. Todėl ši konferencija buvo puiki galimybė geriau suprasti europinį ugdymo kontekstą pandemijos laikotarpiu ir  paskata pritaikyti išgirstas gerąsias patirtis savo gimnazijoje.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas