Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, vykdydama šalyje paskelbto karantino nurodymus ir rekomendacijas, riboja klientų aptarnavimą ir teikia pagalbą nuotoliniu būdu.

Kilus bet kokiam klausimui ar problemai, prašome kreiptis, darbo dienomis nuo 9 val. iki 15 val. raštinės telefonu 8 343 68 029, tiesiogiai į direktorių telefonu 8 612 31 460 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Su Jumis bus susisiekta, suderinta ir suteikta pagalba.

Jei patiriate socialinių, emocinių ar psichologinių sunkumų, galite kreiptis į:

Psichologą, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba per el. dienyną.

Socialinį pedagogą, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba per el. dienyną.

Direktoriaus pavaduotoją ugdymui, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba per el. dienyną.

Gimnazijos administracija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas