Gegužės 23d., Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, 71-ąjai abiturientų laidai, nuskambėjo Paskutinis mokyklinis skambutis.

Visa gimnazijos bendruomenė tradiciškai rinkosi prie gimnazijos centrinių laiptų, kur vyko Paskutinio skambučio šventė.

Renginį pradėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė. Ji pasidžiaugė šaunia abiturientų laida, kuri ne tik siekė gerų mokslo rezultatų, bet dalyvavo įvairiose veiklose: projektuose, būreliuose, konkursuose, meninėje - kultūrinėje, socialinėje pilietinėje veikloje. Gerai besimokantiems, aktyviausiems gimnazistams direktorė įteikė padėkos raštus.

Mokinių tarybos pirmininkė, Karolina Kinkaitė, pasveikino dvyliktokus ir pasidžiaugė, kad dalis abiturientų buvo iniciatyvūs mokinių tarybos veikloje. Gimnazijos direktorė šiems mokiniams įteikė atminimo dovanėles.

Šventėje sveikinimo žodžius ir palinkėjimus abiturientams tarė Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė, Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, Kazlų Rūdos parapijos klebonas Renaldas Janaušauskas.

Taip jau sutapo, kad šventėje dalyvavo ir svečiai iš užsienio, Erazmus + projekto dalyviai iš Italijos, Slovakijos, Čekijos. Su šių šalių atstovais gimnazistai antrus metus vykdo tarptautinį projektą.

Šventinėje programoje, „Dzin dzilin šou“, kurią kūrė 3- čių klasių gimnazistai,  skambėjo Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokinių,  gimnazijos vokalinio ansamblio dalyvių atliekami muzikiniai kūriniai, trečių klasių mokinių paruošta klausimų virtinė dvyliktokams, įteiktos ypatingos atminimo dovanėlės ir ketvirtų klasių  gimnazistų paruošta programa.

Dvyliktokai tradiciškai gimnazijai paliko testamentą ir įteikė atsisveikinimo dovaną. Savo pasirodymą baigė Mikutavičiaus daina „Pasveikinkit vieni kitus“ ir konfeti lietumi.

Ir dar viena maloni renginio detalė – šventės metu gimnazijos kieme atidaryta lauko klasė, netradicinė erdvė pritaikyta ugdymo procesui, popamokinės, projektinės veiklos užsiėmimams organizuoti.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas