Gegužės mėnesį gimnazijos mišrus ansamblis pradėjo labai aktyviai.

Gegužės 5 dieną mišrus ansamblis Motinos dienos minėjimą organizavo Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje. Ši veikla – koncertas  jau tapęs tradiciniu renginiu mišraus ansamblio gyvenime.  Šiemet prie ansamblio prisijungė ir pradinės mokyklos ir mokyklos – darželio „Elma“ mokinukai. Bažnyčioje buvusios moterys buvo pasveikintos gražios šventės proga.

Gegužės 12 dieną, pagiedoję rytines šv. Mišias, mišrus gimnazijos ansamblis išvyko į laureatų koncertą, kuris vyko  Kaune J. Matulaičio bažnyčioje.  Tai buvo jubiliejinis, dvidešimtasis „Giesmių giesmelė – 2019“ laureatų koncertas. Nuostabi bažnyčios akustika, labai stiprūs kiti atlikėjai, leido pajusti ir šventinę nuotaiką, ir džiaugsmą, ir jaudulį. Ansambliečiai buvo apdovanoti individualiais diplomais, o visas ansamblis gavo nuostabią padėką – stiklo plokštėje išgraviruotą angelą.

Tikimės, kad šiuos mokslo metus pabaigsime dainingai, linksmai ir labai draugiškai, nes kolektyvas – jau draugai.

Mokytoja Audronė

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas