aktyvi mokyklaNacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino gimnazijos fizinio aktyvumo skatinimo veiklą bei priėmė sprendimą suteikti Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijai aktyvios mokyklos statusą.

Skaityti plačiau

Sausio 13-tą dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai pradėjo pamoka „Laisvė“.

Pirmos pamokos metu mokiniai ir mokytojai prisiminė Sausio 13- tos įvykius, tylos minute pagerbė žuvusiųjų atminimą.

Po to visa gimnazijos bendruomenė , su žvakelėmis rankose, susirinko prie gimnazijos laiptų.

Skaityti plačiau

Sausio 7 d. gimnazijoje lankėsi mūsų buvęs mokinys Mantas Petrošius. Džiugu, kai baigę gimnaziją mokiniai noriai sugrįžta ir dalinasi savo sėkmės istorijomis. Mantas – vienas iš jų.

2015m baigęs Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją, Mantas įstojo į Vilniaus Gedimino technikos universitetą studijuoti termoinžineriją. Būdamas ketvirtame kurse, Mantas pasinaudojo VGTU siūloma galimybe dvigubo diplomo srityje, kai galima įgyti ir VGTU, ir užsienio, šiuo atveju Suomijos, universiteto diplomą. Išvykęs į šią Skandinavijos šalį, mokėsi ir apsigynė ten energetikos bakalauro laipsnį. Ten atliko ir praktiką. Grįžęs į Lietuvą, Mantas užbaigė bakalauro studijas VGTU, na o 2019 m rugpjūty įstojo į Stokholmo Karališkąjį Technologijos universitetą energetikos (sustainable energy) magistro studijas.

Skaityti plačiau

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms- visada malonu suteikti džiaugsmo kitiems žmonėms, todėl,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai ir jų draugai,   gimnazijos bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į tradicinį Kalėdinį vakarą „Aš tikiu Kalėdų stebuklu“.

Atėjusius  į šventinį vakarą pasitiko gimnazijos erdvėse skambanti kalėdinė muzika, viliojantis  kakavos ir kalėdinių sausainių kvapas. Socializacijos projekto „Atrask save“ ( vadovės Ineta Peknerienė, Neringa Matusevičienė) dalyviai visus vaišino pačių  keptais sausainiais ir karštu gėrimu. Mėgaujantis skanumynais, dalyviai apžiūrėjo mokinių kūrybinių darbų parodą (vadovai Oksana Janauskienė, Vytas Aputis).

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai  9“ dalyviai  gruodžio 11 d. popietę išvyko į Birštoną. Šioje išvykoje gimnazistai   ne tik sveikatinosi,  bet ir domėjosi Birštono miesto istorija, ekologija.

Atvykusių į Birštoną gimnazistų, sutartoje vietoje, laukė kalėdiškai papuoštas elektromobilis.

 Vakarėjančiame mieste  kalėdinėmis lemputėmis šviečiantis elektromobilis, o jo viduje skambanti kalėdinė muzika, projekto dalyvius užkrėtė šventiška nuotaika.

Skaityti plačiau

Kiekvienais metais, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, kaip padėką labai gerai besimokantiems, gerai lankantiems gimnaziją, aktyviems įvairiose veiklose, konkursų, olimpiadų prizininkams, organizuoja paskatinamąją kelionę.

Šiais metais gimnazistai vyko į Kauną, kur dalyvavo dviejose edukacijose: istorinėje edukacijoje „Pabėgimas iš IX forto“ ir meninėje edukacijoje „Ebru menas“.

Skaityti plačiau

2019 m. gruodžio 16 d., Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė, pagerbė Prezidento, Ministro Pirmininko, Steigiamojo Seimo, I, II ir III Seimų nario, publicisto Kazio Griniaus atminimą.

Minint Kazio Griniaus 153-ąsias gimimo metines gimnazijoje buvo organizuotas renginys – protmūšis „Iš Lietuvos istorijos“, kuriame dalyvavo 1 - 4 klasių gimnazistai, mokytojai.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1c klasės mokiniai dalyvavo istoriniame edukaciniame užsiėmime „Sudužusi viltis. 1863-1864 m. sukilimas“, kuris vyko Vytauto Didžiojo karo muziejuje Kaune.

Edukacinis užsiėmimas padėjo mokiniams labiau įsigilinti ir perprasti  lietuvių bandymus XIX a. išsivaduoti iš carinės Rusijos imperijos priespaudos bei atkurti Lietuvos valstybingumą.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje tris savaites vyko akcija ,, Paremkite gyvūnų globos namus. „Keturkojo draugas“, kurią organizavo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  projekto ,,Ekotera“ dalyviai.  Norime padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos.

Artėjant Kalėdoms, globojamiems katinėliams nuvežėme maisto, kraiko, paklotukų ir kitų jūsų suaukotų gėrybių.

Skaityti plačiau

Visa gimnazijos bendruomenė sveikina IV a klasės mokinį Julių Bieliauską, „Verslo idėjų konkurse“ laimėjusį profesionaliausio idėjos pristatymo nominaciją.

Ta proga kalbėjomės su pačiu nugalėtoju bei Jurgita Tiškevičiene, gimnazijos biologijos ir ekonomikos mokytoja, lydėjusia savo mokinį į pergalę. Už savo sukurtą prezentaciją ir pristatytą idėją įvertintas vaikinas papasakojo, koks ir kodėl toks sumanymas sužavėjo komisiją. Pasirodo, tai nebuvo vienkartinis žybtelėjimas- šioje srityje mūsų gimnazistas seniai ne  naujokas, o jo užmojai toli siekiantys ir daug žadantys. Trumpiau sakant, jis sukuria pridėtinę vertę klientams pasitelkdamas video ir foto priemones. Veržlus žmogus ieškojo savęs įvairiose veiklose, kol susidomėjo verslo idėjomis. Taigi...

Skaityti plačiau

2019 11 28 Projekto ,,Nuo teorijos iki Praktikos“ dalyviai, vadovaujami chemijos mokytojos, metodininkės Laimos Pečiulienės vykome į ,,Kauno tvirtovės XII fortą“, kur turėjome dvi edukacines programas.

Pirmoji buvo ,,Šviesos magija“, kurios metu susipažinome su fluorescencinėmis medžiagomis. Sužinojome pagrindines liuminescencijos rūšis, susipažinome su švytinčių medžiagų savybėmis ir panaudojimu. Atlikome kelis bandymus, kurių metu sužinojome kelias detektyvų gudrybes, taip pat sužinojome kuo šios medžiagos gali būti naudingos santechnikams, patys atlikome bandymą, kurio metu sudarėme tamsoje švytintį skystį. Galiausiai sumaišėme visas medžiagas ir gavosi reakcija, kurios nesitikėjom. Kaip prisiminimą gavome patys norimomis spalvomis (jas patys pasidarėm) nusispalvinti po kalėdinį žaisliuką, kuris naktį šviečia.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas