Lapkričio 20 dieną mūsų gimnazijoje šurmuliavo tikri istorijos mylėtojai. Jau tradicine tapusioje viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvos kariuomenę?“ varžėsi ne tik mūsų mokyklos 1-2 klasių gimnazistai, bet ir svečiai iš Plutiškių gimnazijos. Taip paminėjome artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną.

Per tris protmūšio principu organizuotus turus mokiniai turėjo atsakyti į pačius įvairiausius klausimus- žinoti ne tik partizanų organizacinę struktūrą, bet ir aukščiausią šiandien kariuomenės laipsnį, atpažinti mūšius, analizuoti iliustracijas ir žemėlapius.

Skaityti plačiau

Lapkričio 21 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2a klasės mokiniai su istorijos mokytoja  vyko į Istorinę Prezidentūrą Kaune, kur  dalyvavo edukacinėje programoje „Kas tas Prezidentas?“.

Mokiniai sužinojo naujų istorinių faktų  apie nepriklausomos Lietuvos Prezidentus, išsiaiškino, kokia buvo Prezidentų rūmų kasdienybė, kokias pareigas prezidentai turėjo atlikti, kokius lemtingus sprendimus jiems teko priimti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Gyvenk sveikai 9“ dalyviai aktyviai leidžia laisvalaikį, dalyvaudami įvairiose fizinio aktyvumo veiklose.

Lapkričio14 d., po pamokų  gimnazistai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, atliko įvairius lankstumą ir atidumą gerinančius judriuosius žaidimus. Užsiėmimus vedė Marijampolė visuomenės sveikatos biuro specialistės: Ramutė Kunigiškienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos stiprinimą, Eglė Agnė Stankevičienė, visuomenės sveikatos specialistė, Eglė Subačienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos stiprinimą.

Skaityti plačiau

2019 m. lapkričio 19 d.,  10.45 min. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko evakuacija.

Tikslas -  tobulinti mokinių ir visų gimnazijos darbuotojų evakuavimosi  įgūdžius.

Mokiniai ir darbuotojai  iš gimnazijos pastato  evakuavosi per 3 min. ir susirinko gimnazijos krepšinio aikštelėje. Evakuacija vyko ramiai ir sklandžiai.

Gimnazijos informacija

Muilas - skystas arba kietas, asmens higienos ir skalbimo priemonė. Bėgant amžiams jis tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Kiekvienas pirkdamas muilą kreipia dėmesį ne tik į jo formą, bet ir kvapą. Be to, galvojame apie jo naudojimą - skalbimui ar higienai. Yra muilų, kurie pagaminti su specialiais priedais ir naudojami gydymo tikslais.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įgyvendinama ,,Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai“ programa, kuri  pagal ugdymo planą yra integruota į kai kuriuos  mokomuosius dalykus.

Įgyvendinant šią programą, lapkričio 12 dieną,  III – IV klasių mokiniams vyko paskaita – diskusija ,,Žmogaus gyvybės kultūra. Gyvybės vystymasis iki gimimo, neplanuotas nėštumas, išeitys bei pasekmės“.

Skaityti plačiau

2019 m. spalio 25d. gimnazijoje vyko kasmetinis Madų šou, kurio tema šįkart - sportas. Visą savaitę mokiniai ruošėsi renginiui: gaminosi sportinius kostiumus iš antrinių žaliavų, bendradarbiavo, kūrė įdomius pasirodymus ir daug repetavo. Pribloškiančiais rūbais apsirengę dalyviai su gera nuotaika, su jauduliu laukė šou pradžios. Į renginį prigužėjo daugybė svečių: buvę gimnazistai, mokinių tėvai, savivaldybės atstovai ir, žinoma, mūsų mylimi mokytojai, kurie puikiai nusiteikę stebėjo pasirodymus ir mus aktyviai palaikė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai naudojasi kultūros paso teikiamomis galimybėmis ir dalyvauja kultūriniuose, meniniuose, edukaciniuose renginiuose.

Spalio 29 d. 16 –ka 2a ir 4a klasių mokinių , lydimi mokytojos Virginijos, Gustainienės ir 16 –ka 3a klasės mokinių kartu su klasės vadove Audrone Simanavičiene Marijampolės kultūros centre žiūrėjo roko operą,, Priesaika“.

Šios operos siužetas, tai istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai kas brangiausia.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmų klasių mokiniai (tikslinė grupė, atrinkta atsitiktiniu būdu)dalyvauja moksliniame tyrime „Tikslų laboratorija“ .

Tyrimą organizuoja Kauno technologijos universiteto tyrėjų komanda.

Tyrimas bus vykdomas 2019/2020 ir 2020/2021 m.m. , du kartus per mokslo metus. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip Lietuvos gimnazijose besimokančių paauglių asmeninės savybės , gebėjimai ir patirtys lemia tikslų formavimąsi. Taip pat siekiama įvertinti socio-ekonominės ir kultūrinės aplinkos , santykių su bendraamžiais , tėvais, mokytojais reikšmę paauglių tikslams.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 9 dalyviai“, supranta, kad fizinis aktyvumas ypač naudingas žmogaus sveikatai  ir yra vienas iš sveikos gyvensenos veiksnių.

Todėl,  projekto dalyviai noriai dalyvauja įvairiose fizinio aktyvumo veiklose. Viena  mėgstamiausių veiklų – dviračių žygis. Šia veikla kasmet pradedame projekto programą Birštone, Žvėrinčiaus take.

Skaityti plačiau

Š.m. spalio 24 d. 42 1-4 klasių gimnazistai vyko į didžiausią Lietuvoje karjeros renginį STUDFESTAS 2019, kuris truko visą dieną ir vyko Kauno Žalgirio arenoje. Patarimais, savo sėkmės istorijomis, patitrtimi dalinosi Rytis Jurkėnas, edukacinių bendrovių „Kalba“ kūrėjas, profesionalus karjeros konsultantas, Studfesto ambasadorius, Mantas Stonkus, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei komikas, Eugenijus Lastauskas, Lietuvos kariuomenės karininkas, pulkininkas leitenantas, Radistai, didžėjai, prodiuseriai, renginių organizatoriai ir vedėjai, Simona Pajaujienė, LSU docentė, sveikatingumo trenerė-ekspertė, sveikatingumo programų koordinatorė, Martynas Prievelis, VDU absolventas bei vienos didžiausių Lietuvos energetitkos sektoriaus įmonių ESO pokyčių vadovas ir daugelis kitų jaunų, pasiekusių savo tikslą žmonių.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas