„Šis saulėtas rytas išties džiaugsmingas, nes netrukus į Jūsų delnus nuguls pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.  Noriu visus pasveikinti su pirmu žingsniu į savarankišką pasirinkimą ir karjeros planavimą“ - taip  pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų išdavimo šventę pradėjo gimnazijos direktorė.

Skaityti plačiau

Birželio 8 dieną su ypatingai gera, pakylėta nuotaika į gimnaziją rinkosi 1 - 3 klasių mokiniai. Kitaip ir būti negalėjo – juk tai paskutinė mokslo metų diena.

Gimnazistų veiduose spindėjo šypsena, garsus klegesys ir juokas skelbė - pagaliau atostogos!

Skaityti plačiau

  1. Atsižvelgus į gimnazijos bendruomenės apklausos rezultatus bei siūlymus nutarta įvesti uniformas mokiniams. Vaikinams – tamsiai mėlynas švarkas ir languotas kaklaraištis, merginoms – tamsiai mėlynas švarkas, languotas sijonas ir languotas kaklaraištis. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos tarybos 2012 vasario 14 d. posėdžio nutarimas Nr.4.
  2. Mokyklinės uniformos pradedamos dėvėti nuo 2012 m. rugsėjo 1 d.
  3. Visiems mokiniams kiekvieną dieną privaloma dėvėti tamsiai mėlyną  švarką su gimnazijos ženkliuku.
  4. Gimnazijos šventinių renginių metu, valstybinių švenčių minėjimo metu, konkursų, olimpiadų, įskaitų, egzaminų metu, atstovaujant bei reprezentuojant gimnaziją privaloma dėvėti: vaikinams - tamsiai mėlynas  švarkas, balti marškiniai, kaklaraištis, gimnazijos ženkliukas; merginoms - tamsiai mėlynas  švarkas, languotas sijonas, balta palaidinė, kaklaraištis, gimnazijos ženkliukas
  5. Mokiniai vilkėdami uniformą kuria tvarkingos mokyklos įvaizdį, parodo pagarbą bei pasididžiavimą gimnazijai ir joje besimokantiems.

Skaityti plačiau

Kvepiantis pakalnutėm ir alyvom Paskutinis skambutis vis toks pats ir kasmet kitoks... Drugelių trapumo  ir balandžių skaidros kupinos akimirkos, liūdnai linksma šventė, kada kaip niekad aštriai juntamas šalia tiksintis laikas, kai jau gali, bet dar nenori eit namo...

Skaityti plačiau

Dar viena smagi ketvirtadienio pavakarė, kai gimnazijos salėje lalėjo žiūrovai, nerimavo susiėjimo kaltininkai, skambėjo dainos, buvo dovanojamos gėlės, teikiami padėkos raštai...

Atsakymas į nespėtą užduoti klausimą: „Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis švenčia dvejų metukų gimtadienį!“ Kaip visada švytinti ir gyvenimo džiaugsmo, rodos, niekada nestokojanti Audronė Pranskevičienė surinko dainuoti ir groti norinčius bei sugebančius vaikus. Pasak gimnazijos direktorės, tai atsisveikinanti, tai vėl pareinanti mokytoja kaskart padovanoja kokį sukurtą produktą. Šįkart tai kolektyvas, gražiai atstovaujantis gimnazijai, garsinantis jos vardą, puošiantis beveik visas šventes.

Skaityti plačiau

Po beveik visą balandį išsibarstę projekto „Pasidžiaukime vieni kitais“ renginiai atkakliai į gimnaziją kvietė ir labai kantriai laukė  mokinių tėvelių.  Jau nuo balandžio dvyliktos dailės ir technologijų mokytojai kvietė į mokinių  kūrybinių  darbų parodą „Artdeko“, kuri okupavo pirmo ir trečio aukšto koridorių sienas bei palanges... Tos pačios dienos pavakare svajota, jog jei ne Londono olimpiadą, tai bent jau apie solidokas sportinės varžybas „Tėvai – vaikai“ , kur ir kamuoliai kariaus, ir baudom su tritaškiais lis, virvės tempiamos  trūkinės... Iš didelio debesio liko  tinklinis - trys prieš tris... Džiaugiamės visais! Beveik kaip rinkimuose, kai svarbus kiekvieno balsas.... Bet juk taip ir yra, nes eini su savo vaiku, dėl savęs, dėl jo ir jam.

Skaityti plačiau

2012 m. gegužės 3 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko civilinės saugos pratybos. Tema „Gaisras gimnazijoje“.

Pratybas stebėjo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos ir Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos atstovai.

Skaityti plačiau

Gimnazija siūlo  modulius,  projektus, neformaliojo  švietimo programas (būrelius)  mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui.

Skaityti plačiau

Gimnazija didžiuojasi Kazlų Rūdą garsinančiais mokslininkais, menininkais. Kaip žinia, kiekvienas profesorius ateina iš mokyklos suolo. Ten jis renka gerus pažymius, skina laurus konkursuose bei olimpiadose... Šiųmečiai „Protų mūšio“ dalyviai ir nugalėtojai šiandien dar čia, o poryt gal „Ateities lyderiuose“ varžysis. Protingų gimnazistų daug, net 16 pirmą pusmetį baigė labai gerai. Pusė pirmūnų  ryžosi burtis į komandas ir susikauti dėl gudriausiųjų titulo. Taigi keturios komandos po keturis narius sėdosi prie stalų.

Skaityti plačiau

Gimnazijoje įsibėgėja Tėvų savaitei skirtų renginių maratonas. Į pamokas po pamokų ketvirtadienio pavakare rinkosi abiturientai kartu su tėveliais, mūsų gimnazijos auklėtiniais. Kai prie vieno stalo atsisėdo išmintis ir jaunystė, patirtis ir išradingumas, visos užduotys buvo nesunkiai įveikiamos, klausimai įkandami, puiki nuotaika liejosi per kraštus. Noras atsakinėti sprogdino balionus, skanūs pažymiai aktyvino smegenų veiklą, gyva muzika ir gražus laikas praleistas puikiausiam tėvelių ir jų vaikų sode.  Juk tikrai obuolys nuo obels netoli rieda...

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas