Darbo pobūdis (pareigybės pavadinimas, pagrindinės funkcijos ir / ar kt.):
Valytoja (patalpų valymas ir priežiūra), 1 etatas, neterminuota darbo sutartis nuo 2019-09-02.
 
Specialūs kvalifikaciniai reikalavimai (išsilavinimas, privaloma darbo patirtis ir / ar kt.):
Reguliariai, pagal higienos reikalavimus, palaikyti tvarką ir švarą paskirtose gimnazijos patalpose.
 
Mėnesinis darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) (Eur):
Darbo užmokestis - MMA

Prašymai dalyvauti atrankoje ir CV pateikiami el. paštu arba gimnazijos raštinėje iki 2019-08-27.

Kontaktai:
Atgimimo g. 1, LT–69415 Kazlų Rūda, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. (8 343) 68 029, 68 030.
 

Vokalinio instrumentinio ansamblio atliekama daina, birželio 20 d., gimnazijos aktų salėje, prasidėjo mokslo metų baigiamasis renginys, kuriame dalyvavo 1-3 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai.

„Šiandien paskutinė mokslo metų diena. Džiugu, nes rytoj prasideda vasaros atostogos“, kalbėjo renginio vedėjos Eglė ir Austėja.

Skaityti plačiau

Birželio 10 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1-3 klasių mokiniams buvo organizuota Karjeros diena.

Mokiniai turėjo galimybę  apsilankyti įvairiose įmonėse, įstaigose, tėvų darbovietėse, susipažinti su profesijomis  darbo vietose, pabendrauti su įvairių profesijų atstovais.

1-2 klasių gimnazistai apsilankė:

Skaityti plačiau

Birželio 6-ą dieną 1b klasė aplankė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją ( KMAIK), tikėdamiesi įgyti naujos patirties bei smagiai praleisti laiką.

Viešnagė prasidėjo neprailgusia kelione į Girionis, kur yra KMAIK. Įėję į instituciją buvome suskirstyti į grupes ir nuvesti į auditoriją, kur mus supažindino su kolegija, jos veiklomis. Kai KMAIK direktorius baigė kolegijos pristatymą, eilė buvo užleista mokiniams iš įvairiausių Lietuvos mokyklų, tarp kurių buvo ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija. Kiekvienos mokyklos atstovai turėjo paruošti pristatymą.

Skaityti plačiau

Gegužės 31d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sporto aikštyne vyko šokių konkursas „Visa mokykla šoka” ir sportinis renginys skirtas dienai be tabako „Rinkis obuolį vietoj cigaretės”.

Renginio tikslas - puoselėti tradicinius šokius, telkti ir vienyti gimnazijos bendruomenę, sveikai ir įdomiai praleisti laiką. Visą mėnesį repetavę liaudišką šokį “Krakoviakas”, šią dieną gimnazistai išsirikiavo stadione grupelėmis po tris ir linksmai septynis kartus sušoko „Krakaviaką“.

Skaityti plačiau

Netradicinės, integruotos pamokos, pamokos netradicinėse erdvėse, tai ugdymo (si) metodai, skatinantys mokinių motyvaciją, siejantys žinias su gyvenimiška patirtimi, potyriais, gilinantys  mokinių  gebėjimus ir įgūdžius.

„jaučiausi sudominta, nes niekad tiek nesigilinau į istorinių objektų istoriją, o dabar tam skyriau daug daugiau dėmesio“, „buvo įdomu ir naudinga, nes patys savo akimis realiai galėjom pamatyti istorinius objektus, išryškinti skirtumus (pvz, architektūros stilius)“, „geriau įsisavinau informaciją: mačiau objektą, girdėjau informaciją, „pristačiau istorinį objektą anglų kalba, pasijaučiau tarsi būčiau gidas užsieniečiams atvykusiems į Lietuvą“, įgijau drąsos kalbėdamas prieš auditoriją“, „sužinojau keletą naujų istorinių vietų Kaune“, „buvo įdomu istoriją pristatyti anglų kalba“, „praplėčiau anglų ir istorijos žinias“, „viešai kalbėjau, tai buvo drąsu“, „žinias galėčiau pritaikyti istorijos pamokose, dalyvaudama viktorinose, protmūšiuose“, „jei su šeima važiuosius į Kauną ir jie norės išgirsti apie mūsų aplankytus objektus, pvz, Mairionio muziejų, papasakosiu“.

Skaityti plačiau

Gegužės 23d., Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, 71-ąjai abiturientų laidai, nuskambėjo Paskutinis mokyklinis skambutis.

Visa gimnazijos bendruomenė tradiciškai rinkosi prie gimnazijos centrinių laiptų, kur vyko Paskutinio skambučio šventė.

Renginį pradėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė. Ji pasidžiaugė šaunia abiturientų laida, kuri ne tik siekė gerų mokslo rezultatų, bet dalyvavo įvairiose veiklose: projektuose, būreliuose, konkursuose, meninėje - kultūrinėje, socialinėje pilietinėje veikloje. Gerai besimokantiems, aktyviausiems gimnazistams direktorė įteikė padėkos raštus.

Skaityti plačiau

Sveikiname!!!
 
TOMĄ JANUŠAITĮ (2b)
tapus  respublikinio   konkurso „Fizikos bandymai aplink mus 2019“ video sekcijos geriausių darbų NOMINANTU 10 klasių mokinių grupėje.
 
Tomas paruošė darbą:  „Animuotas LED kubas su garsu, transliuojamu per radiją
 
Dėkojame fizikos mokytojai Ritai Martinkienei už sėkmingą mokinio paruošimą konkursui, gamtamokslinių kompetencijų ugdymą.
Birželio 12 d, Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje vyks baigiamoji konferencija, kur bus apdovanojami nugalėtojai.
 

Ir štai netruko praeiti dar vieni mokslo metai, o su jais du metus trukęs projektas Erasmus+ “Turistų traukos objektai mūsų regione“. Gegužės 20-25 dienomis, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, svečiavos projekto dalyviai iš trijų šalių: Italijos, Čekijos, Slovakijos.

Šiomis dienomis, projekto dalyviai apkeliavo nemažą dalį Lietuvos turistų lankytinų vietų bei susipažino su mūsų gimta šalim. Pirmoji savaitės diena prasidėjo išvyka į sostinę, kurioje projekto dalyviai, lydimi gidės, pasivaikščiojo po gražiausias, istoriškai įdomiausias vietas. Tą pačią dieną mokiniai keliavo į Užutrakio dvarą bei į Trakų miesto perlą- Trakų pilį.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas