Pavasario atostogoms prabėgus - norime trumpam sugrįžti į magiškajį šventinį laikotarpį.
Šiemet Šv. Velykos mus lepino visų taip išsiilgta šiluma, tad nusprendėme pakviesti gimnazijos bendruomenės narius jas praleisti gryname ore.

Skaityti plačiau

2021 m. kovo 18 d. įvyko Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2026 metų plano pristatymas Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenei.

Pristatymo metu nebuvo pateikti argumentai, pagrindžiantys pertvarkos tikslingumą ir ugdymo kokybės užtikrinimą. Planas orientuotas į finansinių ir ūkinių pajėgumų sutelkimą.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenės pozicija po įvykusio susitikimo nesikeičia – bendruomenė pertvarkos planui (žiūrėti čia) NEPRITARIA.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija siūlo peržiūrėti pertvarkos planą, atsižvelgti į ŠMSM pasiūlymus (žiūrėti čia), planą įgyvendinti etapais ir išlaikyti išgrynintos Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos statusą.

2020 – 2021 m.m.

Anglų kalbos 11 klasių mokinių respublikinė olimpiada:
Tomas Brusokas (3b) – II vieta

XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas :
Tolmantas Matonis (1a) - I vieta
Ričardas Janušis (3b) - II vieta
Gabija Embavičiūtė (4b) - III vieta

Anglų kalbos 11 klasių mokinių olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Tomas Brusokas (3 b) - I vieta
Armantas Bilda (3b) - II vieta
Eivilė  Klimaitė (3b) - III vieta

K V I E T I M A S

Kviečiame gimnazijos bendruomenės narius dalyvauti Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2026 metų plano pristatyme, kuris vyks

Kovo 18 d. 17.15 val. nuotoliniu būdu.

Prisijungimo nuoroda:

Gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė

Kovo 11d. - TESTAS

pradeti

Praėjusį penktadienį, kovo 5-ąją, kartu su Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos savanore iš Sakartvelo - Tamo Kakriashvili vyko labai linksmas renginys -viktorina „Let's get quizzicle". Šis trumpas ir be galo nuotaikingas renginukas buvo skirtas mokiniams, kurie siekia tobulinti anglų kalbą, gilinti bendras žinias kiek kitokiu, linksmesniu būdu, bei paįvairinti nuobodų karantiną namuose. Iš matytų šypsenų ir skleidžiamų emocijų galima teigti, kad surengti viktoriną pasisekė iš pirmo karto, tad jau laukiame jūsų aktyvumo ir planuojame tolimesnius renginius kartu su mūsų savanore Tamo, mokytoja Odeta Pučinskiene ir jos kuruojamais savanoriais mokiniais.

Skaityti plačiau

Parodos tikslas ir uždaviniai:

Suorganizuoti mokinių kūrybinių darbų virtualią parodą „Piešiu Lietuvą“, tuo -
• Skatinti mokinius kurti, išreikšti save;
• Skatinti norą įprasminti svarbias mūsų šalies datas ir asmenybes;
• Gilinti mokinių socialinę-pilietinę, kūrybiškumo kompetenciją;
• Publikuoti mokinių darbus plačiajai visuomenei.

Parodos dalyviai:
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1-ų klasių mokiniai ir pilietinio ir tautinio ugdymo projekto,,100 žingsnių praeitin – 4“ dalyviai.

Skaityti plačiau

2021 metų Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada.

Vertinimo protokolas:

1 vietaAmina Keidan (Kauno rajono Neveronių gimnazija, mokytoja Jūratė Pilsudskienė)

2 vietaTomas Brusokas (Kazlų Rūdos gimnazija, mokytoja Virginija Gustainienė)
Mantas Puodžiukaitis (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Edita Jančauskienė)

3 vietaMarta Preikšaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Daiva Staškevičiūtė),
Edas Leščinskis (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytoja Irina Knelsienė),
Neda Miltinytė (Šiaulių Didždvario gimnazija, mokytoja Tatjana Sviatkina).

Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės 3b klasės mokiniu Tomu Brusoku kartu  su jo mokytoja Virginija Gustainiene.

covid svarbi info